1997 yılında Çelik Kapı ve Yangın Kapı sistemleri imalatı ile sektöre adım atan MEHA Çelik Kapı, 2021 yılında yaptığı yenilik ve yatırımlar ile Diriliş Lazer adı ile CNC Lazer Kesim, Sac Kesim-Büküm ve Elektrostatik Toz Boya uygulamaları ile fason kesim, büküm ve boya uygulamalarına başlamıştır. Piyasada oluşan yeni talepleri karşılamak ve üst düzey kalitede Lazer Kesim, Sac Kesim-Büküm ve Elektrostatik Toz Boya uygulamaları yapmayı hedeflemektedir. CNC Lazer ve Oksijen Kesim, CNC Abkant Pres, Hidrolik Giyotin Makas, Kutu fırın ve Bant Sistemli Tünel Fırın makine parkurumuz ile talep ve isteklerinizi en hızlı şekilde çözüm ve cevap üretmeye hazırdır.

20 yılı aşkın tecrübe, 1750 M2 kapalı, 750 M2 alan, otomasyon destekli CNC makine parkuru, tecrübeli ekibi ile Lazer Kesim, Sac Kesim-Büküm ve Elektrostatik Toz Boya uygulamaları ile fason kesim sektöründe öncü firma olmayı hedeflemektedir. Sürekli öğrenen ve gelişen organizasyon yapısı ile üretimde sürekli iyileştirmeyi hedef almaktadır.

Diriliş Lazer olarak, metallerin kesilmesi, şekillendirilmesi ve elektrostatik toz boya uygulaması ile ilgili uygulamalarda, en son teknolojiyi uygulayan deneyimli kadrolarıyla siz müşterilerimize kalite ve iş devamlılığı ile hizmet vermeyi amaçlar. Basit veya zor, az veya çok demeden sizlerden gelecek isteklere göre uygun çözümü kısa sürede ve ekonomik anlamda yapmaktadır.

 

Vizyonumuz:

Diriliş Lazer, müşterilerinin talep, beklenti ve isteklerini tam ve kesiksiz karşılayacak şekilde tüm faaliyetlerini düzenler. Bu düzenlemenin uygulaması; sonuçlarının sorgulanıp, ölçülüp, geliştirilmesi sürecinde tüm Diriliş Lazer çalışanlarının sorumluluğu bulunmaktadır. Diriliş Lazer çalıştığı sektörde tasarlamayı, üretmeyi, etkili hizmet anlayışıyla güvenilir bir firma olmayı ve bu doğrultuda gelişerek büyümeyi hedefler.

 

Misyonumuz:


       Diriliş Lazer, hedeflerini geliştirirken süreç yönetimi temeline dayalı kalite yönetim sistemini uygular. Kalite yönetim sistemi uygulamalarının ve süreçlerinin performansları doğrultusunda, sistemin etkinliğini gözden geçirip ölçer ve sistemin gelişmesi için kaynak sağlar. Diriliş Lazer yasalar, mevzuat şartlarına, tüketicinin bilinçlendirilmesine, insan ve çevreye değer verme hususlarına önem gösterir.

Whatsapp Siparis Hattı